Sp.a Ninove trekt komst winkels Brakelsesteenweg in vraag…

Brakelsesteenweg in Ninove Persregio DenderJaarlijks nog eens een miljoen extra wagens op de Brakelsesteenweg in Ninove, voor een winkelcentrum van 10.000m², dat lijkt voor sp.a Ninove geen goed idee. Sluit u aan bij het protest en teken bezwaar aan tegen dit waanzinnig project! Tot en met vrijdag 3 februari kan u een bezwaar indienen tegen de bouwaanvraag voor de wegenwerken voor het retail-centrum op de Brakelsesteenweg. De ontsluiting van het winkelcentrum gebeurt door twee keerlussen, waardoor het half miljoen bezoekers dat het centrum wil aantrekken twee keer over het rijvak richting Brakel moet – een miljoen extra wagens dus op een stuk van het wegennet dat nu reeds verzadigd is.

Bezwaar indienen tegen dit project kan tot en met 3 februari eenvoudig via dit document: u vult uw persoonlijke gegevens onderaan de tekst aan en bezorgt dit per mail en tegen ontvangstbevestiging aan  ruimtelijke.ordening@ninove.be . Schriftelijk bezwaar indienen kan eveneens door een ondertekend exemplaar te bezorgen op het stadhuis – opnieuw tegen ontvangstbewijs. Op de website van s.p.a. Ninove www.s-p-a.be vindt u zowel de tekst van het bezwaarschrift – aarzel niet buren, vrienden, familie en kennissen hiervan op de hoogte te brengen! – net als een infofiche rond het project zodat u de grote lijnen van het dossier mee heeft.

Deel dit bericht via:
Dit bericht is geplaatst in Politiek. Bookmark de permalink.

1 Reactie op Sp.a Ninove trekt komst winkels Brakelsesteenweg in vraag…

  1. Minner Ray schreef:

    Dit project is waanzinnig zot, al eens gedacht aan de mensen die op HEEL DRUKKE steenweg wonen, als dit er komt slecht voor de gezondheid van de bewoners zeker gen veilige baan meer dit is mijn protest!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Current ye@r *