Om de gedupeerde leden van GMG financieel nog eens extra te kunnen ondersteunen organiseert veilinghuis Defcom een online veiling, iedereen kan nog t. e. m. Woensdag 23 juli een bod doen op de gratis aangeboden goederen. GMG is iedereen die iets geschonken heeft zeer dankbaar, maar vooral het Defcom veilinghuis zelf, zij verlenen geheel gratis hun medewerking. Wie nog stukken heeft om te schenken kan contact opnemen met Serge Monsieur op GSM nummer 0498 76 94 13 of mailen naar info@feitelijkverenigd.be. Onder de te veilen stukken zijn enkele collectors items, zoals een gesigneerd truitje van de spelers van Club Brugge, gesigneerde wielertruitjes van onder andere Ludo Dierickssens en Sven Nys, schilderijen van bekende en minder bekende Aalstenaars en het prinsenkostuum van prinsen Klaus en prins Kristof Troch! Alle aangeboden stukken in de online veiling kunnen bezichtigd worden in de gebouwen van Tupperware op Zaterdag 19 juli van 10.00 tot 16.00 uur en op Dinsdag 22 juli van 16.00 tot 20.00 uur, waar ook drank- en eetgelegenheid zal zijn. Men hoopt op massaal veel reactie, zodat de gedupeerde leden van GMG toch nog wat extra financiële steun krijgen. Een team van Defcom veilinghuis heeft reeds vorige maand tal van Aalsterse handelaars bezocht, om schenkingen op te halen.
Voor alle duidelijkheid zie www.defcomveilinghuis.be
(Foto: LDS)