Foodtrucks palmen stadspark van Ninove in…

Foodtruck Persregio DenderHAP, het gezelligste Food Truck Festival van België, komt op 8, 9 en 10 juli naar Ninove. 25 mobiele keukentjes en foodtrucks toveren het stadspark, tussen ’t Oeversteksken en het Dr. Hemerijckxplein om tot één groot sfeervol openluchtrestaurant. Van bakfiets en oude Citroën-bestelwagentjes tot authentieke Italiaanse piaggio-driewielertjes en alles wat wielen heeft, wordt tijdens HAP omgebouwd tot een hippe foodtruck waar beleving, showcooking en heerlijk eten centraal staan. Deze leuke foodtrucks serveren het lekkerste eten met verse ingrediënten en bijzondere gerechten uit ontelbare wereldkeukens. Aan de bar vind je een rijk aanbod lekkere wijnen, geselecteerd door een gepassioneerde sommelier, die naadloos aansluiten bij de geserveerde gerechten. Een trendy bar bereidt overheerlijke Gin-Tonics & Cocktails met veel liefde voor perfectie. Alsof dat nog niet voldoende is, geniet je in een authentiek cafeetje van ‘Belgische Speciaalbieren’ op tap. Ook enkele foodtrucks uit de eigen regio zetten op HAP hun beste culinaire beentje voor.

Het gratis HAP-festival streelt al je zintuigen in een feeërieke setting, terwijl akoestische muzikanten en vintage-dj’s voor subliem muzikaal genot en prachtige ambiance zorgen. Als de nacht valt, toveren de vele lichtjes het park om in een dromerige sfeer. Gezellige zithoekjes, picknickdekens en betoverende lichtjes maken van HAP een broedplaats voor sociaal contact, een feestelijke hotspot voor jong en oud. Ook voor onze kleinste ‘happers’ is er animatie en entertainment, zodat niet alleen de ouders een zorgeloze topdag beleven.

HAP belooft een smaak- en sfeervol festival te worden. Of je nu met je familie, geliefde, collega’s of vriendengroep komt, iedereen is van harte welkom! Als kers op de taart is HAP, het eerste Food Truck Festival dat in Ninove neerstrijkt, volledig gratis toegankelijk!

Het HAP vindt plaats aan de rand van het stadspark in het tweede weekend van juli. Alles gaat door op vrijdag 8 juli, van 16.00 tot 24.00 uur, zaterdag 9 juli van 12.00 tot 24.00 uur, en op zondag 10 juli van 12.00 tot 22.00 uur. De toegang is gratis, en is een initiatief in het kader van het feest van de Vlaamse Gemeenschap.

Deel dit bericht via:
Dit bericht is geplaatst in Cultuur. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *