Buitenschoolse opvang De Speeldoos open tot 13 november…

De Buitenschoolse Kinderopvang De Speeldoos in Geraadsbergen is de volgende twee weken overdag geopend voor kinderen waarvan de ouders geen andere opvang mogelijkheden hebben. Tijdens de vakanties kunnen Geraardsbergse schoolkinderen tot 12 jaar traditioneel gezien terecht in de Buitenschoolse Kinderopvang De Speeldoos. Nu de herfstvakantie door corona verlengd is, veel andere vormen van opvang zoals cultuur-of sportkampen geannuleerd zijn en de opvang door grootouders absoluut ontraden wordt, vallen voor verschillende ouders last-minute de geplande opvangmogelijkheden weg.

De Buitenschoolse Kinderopvang De Speeldoos blijft daarom geopend voor kinderen van ouders in essentiële beroepen die niet aan thuiswerk kunnen doen, kinderen uit kwetsbare gezinnen, en kinderen van ouders die geen ander alternatief hebben dan de grootouders.

De Speeldoos is vanaf morgen de komende twee weken dagelijks geopend (met uitzondering van 11 november en in het weekend) van 06.30 tot 18.00 uur. Meer info voor de inschrijvingen  is terug te vinden via www.geraardsbergen.be. Wie reeds zijn/haar kinderen had ingeschreven in De Speeldoos tijdens de herfstvakantie maar zelf opvang kan voorzien (b.v. doordat hij/zij aan telewerk kan doen) wordt gevraagd de vrijgegeven plaatsen door te geven aan De Speeldoos.

Deel dit bericht via:
Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Current ye@r *